Skip to Content
משלוח חינם עם שליח בכל רכישה מעל 500 ש"ח

אני מחזיקה שרשרת קשת קרוב ללב, לוקחת נשימה עמוקה וזה ממלא אותי… ממלא בתקווה

תגיות קשורות: שרשרת לבשרשרת קשת

איזה כייף שבאת ♡ אני אסנת, נשואה לתומר, אמא של אנה, אולי ואריאה ובעלת מותג התכשיטים TheyDream.

את TheyDream הקמתי לפני כמעט עשור, מתוך אהבה גדולה לאופנה ואסתטיקה. התכשיטים שאני מעצבת ומייצרת כמו מספרים את סיפור-חיי. כל קולקציה של תכשיטים עוצבה בשלב אחר בחיי וההתפתחות בין הקולקציות מייצגת את ההתפתחות והצמיחה שלי. אני מאמינה שתכשיטים נועדו לגרום לנו להרגיש טוב יותר, לפעמים זה יהיה ברמה האנרגטית,פעמים אחרות זה יורגש יותר ברמת התחושה, ברמת האמונה – ממש כמו קמעאות שמזכירים לנו אנשים, חוויות, סיפורים וריחות. ולפעמים פשוט ברמה האסתטית, פריטים שיגמרו לי להרגיש טוב יותר עם עצמי, יפה יותר, מקושטת ושמחה.

בתהליך היצירה אני שואבת השראות משורשיי הסקנדינביים, מהטבע, מהמשפחה שלי ומדברים שקורים לי. כל התכשיטים מיוצרים כאן בארץ, בעבודת יד, תוך דיוק ותשומת לב לפרטים הקטנים, ממתכות ממחזרות ואנטי-אלרגניות (ללא ניקל, נחושת ופליז).

בדימיוני, התכשיטים שאני מוכרת הם חלק מחוויה גדולה יותר. הם מחברים בין אנשים ובינינו לבין עצמנו וזה משהו שתמיד יישאר איתי. עוד בתקופות קדומות, לתכשיטים היו תפקידים חשובים מאוד; מתקופת השבטים ועד משפחות מלוכה, מנהגים שקשורים בתכשיטים כמו אירוסין ונישואין. תכשיטים מהווים קישוט, סמל סטטוס, מתנה בעלת ערך רגשי בווליום הכי גבוה מבחינתי. תכשיטים עוברים בירושה ונטענים כל פעם מחדש באנרגיה וסיפור חדש.

 

שרשראות קשת ושרשראות לב זה מה שנמצא אצלי קרוב ללב בימים האלה

לעצב תכשיטים מבחינתי זה כמו טיפול. זה משהו שנותן לי אוויר בעולם הזה שאנחנו חיים בו. וכשדיברתי קודם על זה שכל קולקציית-תכשיטים שלי עוצבה בזמן מסוים בחיים שלי ושדרכה צמחתי והשתניתי, התכוונתי לזה שכל העיסוק שלי בצורפות, ביצירה ובעיצוב של תכשיטים – ניצב בדמיון שלי כמו איזה שורש של עץ זקן, מחובר בבסיס שלו לאנשים שאני הכי אוהבת בעולם הזה, למשפחה שלי; אבא שלי למשל, היה איש של ים. את רוב החיים הבוגרים שלו הוא העביר בין האוקיינוסים. כשכבר הייתי מה שנקרא באמצע החיים,הוא ביקש ממני טבעת עם מצפן. כשהוא אמר לי שזה מה שהוא רוצה, המצב הרפואי שלו כבר לא היה כל-כך טוב וכמובן שהטבעת נוצרה ממש כמו שביקש. ביום השנה לפטירתו, עיצבתי לי, לאמא שלי, לאחי ולאחותי תכשיטים עם אותו המצפן שאבא כל כך הזדהה איתו.

עכשיו אני יודעת שממש כמוני, בני המשפחה שלי ידעו לומר כבר אז, שאותם תכשיטים שעיצבתי סימלו ועדיין מסמלים עבורם ערכים כמו חופש ותחושה חיובית לגבי הכיוון שלנו בחיים עם כל מה שזה מקפל בתוכו. וכן, אני יודעת וגם הם יודעים שהדרך לא תמיד קלה, ולמרות כל זה, חשוב שהכיוון שלנו תמיד יואר באיזה אלומת אור בלתי-נגמרת, במגדלור נצחי.

כל קולקציה של תכשיטים היא כמו לידה בשבילי, וכשאני אומרת את זה אני אשכרה מתכוונת לזה שהתקופות שבאו לפני ואחרי הלידות שלי ממש השפיעו על העיצובים שבחרתי, על המרקמים ועל היחס שלי לחומר.

כל החברות שלי – אלה שככה מכירות אותי ממש טוב, יודעות שהעשייה שלי קשורה הרבה מאוד למה שאני עוברת; אני מדברת איתכם על הדברים הכי יומיומיים..כמו למשל איך אני קמה בבוקר, איך הלכתי לישון בלילה, למה נעלמתי איזה יומיים לחברה בלי שהיא הבינה למה, ועד כמה השבוע שלי מורכב. ואם כבר פתחנו את זה, אני אגיד ובטח לא אחדש שלא פשוט שם בחוץ, התחושות לא קלות ובאמת מאתגר להביא את עצמך למצב של עשייה. מבחינתי יש את לפני השביעי באוקטובר ויש את אחרי השביעי באוקטובר.

התחושות הקשות האלה מהחודש האחרון, הביאו אותי להבין שאחת הדרכים שלי להירגע כשלא פשוט, זה להתרכז בתכשיט מיוחד שאני עונדת ולנסות להתרכז באנרגיה הספציפית שמגיעה ממנו – ממש לשאוב ממנו תקווה. ואם דיברתי קודם על הצורך בתכשיט שמסמל חופש, כיוון ותאורה עבור השביל הפרטי שלנו בחיים, אז עכשיו אני מרגישה שאני צריכה להתרכז בסמלים של תקווה.

 

קצת יותר עלי ועל חנות התכשיטים אונליין שלי

זה בטח יפתיע אתכן לשמוע שאני לא מחליפה תכשיטים בקצב מסחרר. אבל אני כן אוהבת לענוד הרבה תכשיטים, יחד, בעניין הזה אני ממש לא מהמינימליסטיות. אחת לתקופה אני מחליפה את כל התכשיטים שעליי ואוצרת לי את השילובים, אני אוהבת מגוון.

יש לי 7 חורים באוזניים ולרוב אעשה קומבינציות של הכל מהכל, מבחינתי אין חוקים, הכל תופס. כסף וזהב ביחד, אבני חן, רוקנרול, קלאסי, בוהו. אני אוהבת לשלב שרשראות, צמידים וטבעות. הקומבינציה משקפת את מה שמתחולל בתוכי ואני ממש מבטאת את עצמי דרך התכשיטים שאני בוחרת.

תכשיטים צבעוניים להרמת המורל, אבני חן לאנרגיה, יהלומים כדי להכניס קלאסיקה. אני כמובן מורידה ומוסיפה בהתאם למצב הרוח, בימים שפחות בא לי להשקיע ועדיין בא לי להרים לעצמי, אני אשים תכשיטים שיגמרו לי להרגיש וואוו. לפעמים אני צריכה לנקות ואני אפחית חלק מהתכשיטים. התכשיטים הם ריפוי עבורי. אני עוברת איתם תהליך. גם כשאני עונדת אותם, זה לא מסתיים אצלי בתהליך היצירה., ועכשיו ששמתי את זה כאן, אני אשתף שממש בשבוע שעבר, תוך כדי שאני מבשלת לבנות צהריים, פתאום קלטתי שאני מחזיקה שרשרת קשת שעיצבתי קרוב קרוב ללב, לוקחת נשימה עמוקה וזה ממלא אותי… זה פשוט ממלא אותי בתקווה.

דיברתי על החוויה הזאת שלי עם כמה חברות ושכנות שלי, כולן ללא יוצא מן הכלל הזדהו עם מה שאמרתי. ולמרות שהיו בנות שדווקא דיברו יותר על זה שבא להן דווקא יותר על שרשרת לב, איך שאני לא מסתכלת על זה, כולן שם במרפסת ביטאו איזשהו סוג של תחושת-הכלה שתכשיטים ספציפיים יכולים להעניק לנו. היתה שם הסכמה די ברורה שגם אם התחושה הזאת שמשהו מצליח להכיל את הרגשות שלנו, היא משהו עראי או זמני, אז סבבה.. שיהיה. זה מספיק טוב, וטוב שזה קיים.

למחרת ישבתי על ענייני העסק שלי, ושמתי לב שבאמת הביקוש לשרשראות כמו שרשרת קשת ושרשרת לב פשוט עולה. המסקנה היחידה שהגעתי אליה היא שכנראה להרבה אנשים חשוב שיהיה להם איזה תכשיט שיוכלו להחזיק קרוב ללב ולשאוב ממנו אנרגיה חיובית, משהו שבאמת יסמל תקווה.

לפני שאני הולכת רק רציתי לומר, שאם אתן פעם ראשונה כאן אצלי בחנות התכשיטים אונליין שיצרתי, תרגישו חופשי לדבר איתי, ליצור איתי קשר באתר או באינסטגרם ולשאול אותי כל מה שבא לכן על הקולקציות הבאות, על שרשראות קשת, שרשאות לב ועל כל מה שתרצו תכלס. בשבילכן ובשבילכם, אני לא פחות מספר פתוח, כזה שאפשר לחקוק בו זכרונות ורגעים מיוחדים.

מוצרים קשורים

צ’ארם חמסה יהלום שחור

185205 בחר אפשרויות
array(2) { [0]=> string(18) "%d7%9b%d7%a1%d7%a3" [1]=> string(53) "%d7%a6%d7%99%d7%a4%d7%95%d7%99-%d7%96%d7%94%d7%91-24k" }

צמיד פיס

230280 בחר אפשרויות
array(2) { [0]=> string(18) "%d7%9b%d7%a1%d7%a3" [1]=> string(53) "%d7%a6%d7%99%d7%a4%d7%95%d7%99-%d7%96%d7%94%d7%91-24k" }

שרשרת רוזה

430510 בחר אפשרויות
array(2) { [0]=> string(18) "%d7%9b%d7%a1%d7%a3" [1]=> string(53) "%d7%a6%d7%99%d7%a4%d7%95%d7%99-%d7%96%d7%94%d7%91-24k" }

טבעת קשר משולבת

440520 בחר אפשרויות
array(2) { [0]=> string(18) "%d7%9b%d7%a1%d7%a3" [1]=> string(53) "%d7%a6%d7%99%d7%a4%d7%95%d7%99-%d7%96%d7%94%d7%91-24k" }
בחזרה למעלה
התחבר לחשבון קיים?
צור חשבון חדש
THE DREAMERS- JOIN THE CLUB
50 נקודות למימוש ברכישה הראשונה.בנוסף חברי המועדון נהנים מצבירת נקודות ששוות כסף בכל קניה ומהטבות בלעדיות.
הצטרף עכשיו!
כבר יש לך חשבון קיים?
דילוג לתוכן